McKarlos

 Izmaill
 WolfCZ42

 Stiky

 

   Ahoj! Tak je to tu stalo se to, že poklesla aktivita na serveru a to nás přimělo otevřít nábor. Hledáme především aktivní hráče se smyslem pro humor (a to i trochu černější a nechutný), kteří by mezi nás zapadli, protože to je to hlavní, oč na našem serveru jde. Co od případných zájemců o hraní u nás požadujeme?

 - Originální Minecraft - bez něj se na server prostě nedostanete

 - Aktivitu jak ve hře, tak na TeamSpeaku - nechceme další mrtvé duše, chceme aktivní hráče, s kterými si budeme rozumět

 - Slušné chování - kdo se neumí chovat, nemá mezi námi co dělat. Stejně tak moc nemusíme vyloženě otravné případy, které všem jen lezou na nervy.

 - Nepožadujeme žádné velké stavitelské schopnosti, znalosti redstonu ani nic podobného, chceme se především dobře bavit a proto hledáme hlavně lidi, kteří mezi nás zapadnou

 

Přihlášky můžete posílat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Je čistě na vás, co do přihlášky napíšete, ale pamatujte, že se nám musíte zalíbit, doporučujeme přiložit i screeny Vašich staveb. Vychloubání, že tam a tam jste dělali adminy a moderátory a kdesi cosi Vám moc nepřilepší, jde nám spíš o vaši osobnost, než úspěchy. Pokud se nám Vaše přihláška bude opravdu líbit, pozveme si Vás na zkoušku na server a uvidíme, jestli se mezi nás opravdu hodíte. Tedy, kdo máte zájem, můžete se hlásit!