McKarlos

 Izmaill
 WolfCZ42

 Stiky

 

   Ahoj :). Protože se věci dějí a mění a dělají různé věci, stalo se, že jsme se rozhodli otevřít nábor. Pokud má tedy někdo z vás, kdo nás zná a třeba i trochu sleduje, a chtěl by se k nám dostat, teď je ta nejlepší šance. Samozřejmě to není jen, po případném zájemci budeme chtít přihlášku, podle které se případně rozhodneme, jestli nás bude zajímat víc. Samozřejmě přihláška musí nějak vypadat. Je čistě na vás, jak si s jejím sepsáním poradíte, ale určitě bychom z ní měli zjistit něco o vaší osobě, o tom, co vás třeba motivovalo k poslání přihlášky, o vašem stylu hraní... Určitě nepohrdneme ani přiloženými screenshoty staveb. A jaké jsou vlastně podmínky pro přijetí?

 

 - Věk minimálně 17 let. V případě osobní známosti nebo duševní vyspělosti je možné udělit výjimku, ale nespoléhejte na to.

 - Vlastnictví originálního účtu na minecraft.net

 - TeamSpeak a mikrofon - náš server je především o komunitě a k tomu TeamSpeak prostě patří.

 - Schopnost si přečíst, pochopit a dodržovat pravidla serveru.

 - Nepožadujeme žádné velké schopnosti v oblasti stavění ani redstonu (i když je samozřejmě uvítáme), hledáme především pohodové, rozumné, ale dostatečně duševně vyšinuté jedince, kteří mezi nás zapadnou.

 

   Upozorňuji, že nemáme povinnost přijmout každého, kdo si zašle přihlášku, ani okamžitě reagovat na příchozí přihlášky. V případě, že se nám vaše přihláška bude líbit, určitě se ozveme. Dalším krokem náboru po schválení přihlášky je menší pohovor na TeamSpeaku a pokud se nám i tam budete zamlouvat, pozveme vás na server.

   Po předchozích zkušenostech jsme se rozhodli pro nové členy zavést měsíční zkušební dobu, během které spolu budeme fungovat na spawnu a veřejných proojektech, a nikdo se nebude nikde zabydlovat. Během této zkušební doby uvidíme, jak spolu budeme schopni vycházet a jestli spolu budeme moci pokračovat dál.

   Podle toho, co jsem právě sepsal, to možná vypadá, že jsme nároční, ale myslím, že pro trochu rozumného člověka nebude problém naše podmínky splnit. Přihlášky zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Toť ode mě asi vše, hodně štěstí těm, kdo se pokusí o přijetí a ahoj! :)