McKarlos

 Izmaill
 WolfCZ42

 Stiky

 

   Ahoj! Tak se nám opět stalo, že poklesla aktivita na serveru a to nás přimělo otevřít nábor. Hledáme především aktivní hráče se smyslem pro humor (a to i trochu černější a nechutný), kteří by mezi nás zapadli, protože to je to hlavní, oč na našem serveru jde. Co od případných zájemců o hraní u nás požadujeme?

 - Originální Minecraft - bez něj se na server prostě nedostanete

 - Aktivitu jak ve hře, tak na TeamSpeaku - nechceme další mrtvé duše, chceme aktivní hráče, s kterými si budeme rozumět

 - Slušné chování - kdo se neumí chovat, nemá mezi námi co dělat. Stejně tak moc nemusíme vyloženě otravné případy, které všem jen lezou na nervy.

 - Nepožadujeme žádné velké stavitelské schopnosti, znalosti redstonu ani nic podobného, chceme se především dobře bavit a proto hledáme hlavně lidi, kteří mezi nás zapadnou

 

Přihlášky můžete posílat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Je čistě na vás, co do přihlášky napíšete, ale pamatujte, že se nám musíte zalíbit. Vychloubání, že tam a tam jste dělali adminy a moderátory a kdesi cosi vám moc nepřilepší, jde nám spíš o vaši osobnost, než úspěchy. Pokud se nám vaše přihláška bude opravdu líbit, pozveme si vás na zkoušku na server a uvidíme, jestli se mezi nás opravdu hodíte. Tedy, kdo máte zájem, můžete se hlásit!