McKarlos

 Izmaill
 WolfCZ42

 Stiky

 

  Ahoj! My na TKJK serveru jsme tak trochu blázni, a tak připravujeme další velký projekt. Už od začátku nás (někoho víc, někoho míň) láká stavba efektivní farmy na čarodějnice, jako mají třeba na Tritonu. To znamená práce na několik let. A teď jsme se konečně rozhoupali k tomu, abychom se do toho pomaličku pustili.

  Protože nechceme napodobovat práci jiných, uděláme si to trochu po svém. Díky tomu celý projekt nenazýváme Witch farma, jak je tomu ve většině případů, ale Průmyslová zóna. Pokud bychom udělali prostě díru a do ní pár farem, zapadli bychom až moc mezi ostatní. My jsme TKJK, a tak chceme vybudovat ještě něco většího. Základem bude samozřejmě ona velká díra s farmou na čarodějnice. To ale není zdaleka všechno. Plánujeme vystavět velký komplex farem, skladů, dopravníků, obytných budov, lokální železnici… A možná i moji továrnu, kterou plánuji několik let a jejíž první, ne moc povedenou, verzi jsem postavil před pár lety na MystiQu. Zkrátka průmyslově zaměřené město.

  Co to pro nás znamená? Především další část serveru, kam můžeme utéct, když nás něco jiného přestane bavit. Nikdo nevydrží u jedné věci napořád, a tak je to třeba s naším spawnem - už ho pomalu nemůžeme ani vidět, protože na něm trávíme většinu času. Stejně tak naše místečka, kde se chceme zabydlet, nás nebudou bavit několik let v kuse. Když budeme moct střídat věci, na kterých budeme pracovat, určitě nám to pomůže v tom, abychom se nepřehráli. Třeba první serverové Vánoce, kdy jsme se poslední měsíc nutili stíhat vše, co bylo potřeba stihnout, nám kostičky dokázaly dokonale znechutit, až jsme si museli dát několik dní pauzu.

  Bažinu už máme vybranou (díky Aveel, která ji našla hned ten den, co jsme se rozhodli do toho pustit), částečně naznačené chunky, vysušenou část moře… Dál budeme tahat železnici, což nebude vůbec sranda, ale není to ani nic, co bychom nezvládli (bude třeba natáhnout asi pět kilometrů kolejí). Potom se teprve budeme moct do všeho naplno vrhnout. A vy se můžete těšit na screeny jak na našem fóru, tak na Facebooku, třeba i na našich Twitterech, kam také občas něco dáme, možná sem tam stream, možná sem tam i nějaké video, kdo ví, k čemu všemu bude chuť. Každopádně máme na několik let co dělat, a to je dobře, protože konec serveru ani nějaká výměna mapy nejsou v plánu. Toť zatím asi vše, celý projekt je zatím ve fázi, kdy se hlavně rozmýšlíme, co a jak. Takže tedy zatím ahoj! :)