Přihlášení

McKarlos

 Izmaill
 WolfCZ42

 Stiky

 

Železnice

Více
9 měsíců 2 týdnů zpět #913 od Karlos
Karlos created the topic: Železnice
Tak je to tady - pomaličku přichází čas začít s tím největším projektem, který vlastně nebude nikdy dokončen - a tím je naše železnice! Počítám, že s díky ostatním způsobům dopravy (nether, koně, létání..) nebude tolik využívaná, jako bývala, ale i kdybych po ní měl jezdit sám, tak prostě bude. Na serveru na ní začneme ale pracovat až po tom, co postavíme železofarmu - ta bude opět podstatnou součástí přípravy stavby železnice.

Oproti staré mapě bude na železnici pár změn. Ty první budou už na hlavním nádraží, které bude fungovat trošku jinak. Bude zde pouze jedno nástupiště, ze kterého bude možné jet do dvou směrů. Z hlavního nádraží potom bude následovat okruh kolem celého spawnu (vlastně takový velký obousměrný kruhák). Z okruhu potom povedou čtyři hlavní koleje přes celou mapu. Ty také doznají změn a tou vůbec největší změnou bude redukce počtu kolejí - místo čtyř povedeme jen dvě. Systém rychlé a pomalé koleje byl možná dobrou a originální myšlenkou, ovšem nefungovalo to až tak dobře, jak bylo zamýšleno.

Zatím tedy budeme hlavně plánovat, rozmýšlet a připravovat se v creativu. Zatím sem můžu dát první návrhy nádraží, které by mělo stát někde za naším obchodním domem.

Přílohy:

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Vygenerováno za 0.408 sekund