Přihlášení

McKarlos

 Sqwery
Elliecz

MrP4trik_

Kodeman02

 Izmaill
 MCLimeCZ
 Smodzo_
 WolfCZ42

Úspěšné přihlášky

Více
9 měsíců 2 týdnů zpět #221 od Karlos
Karlos created the topic: Úspěšné přihlášky
Pro přehled, co prošlo výběrovým řízením a třeba i jako inspirace pro ty, kdo by se ucházeli o místo na našem whitelistu, zakládám toto vlákno :)

První dochovanou přihláškou je přihláška pedomédi Kangoose, který se u nás nakonec bohužel moc neohřál, protože nezapadl do komunity.

Zdravím,

Již dlouho hledám nějaký soukromější server plný aktivních lidí, kteří se dokážou spřátelit a také spolupracovat, moje orientace v minecraftu se vždy soustřeďovala na whitelist vanillu. Hrával jsem do této doby na Majnuj.cz, když ho crafák loni v červenci otevřel pro veřejnost. Asi 8 měsíců jsem pro něj i pracoval v A-Teamu, jenže poslední dobou se z tohoto serveru stala ždímačka na peníze z vip a vedení záleží jen na tom, kolik tam má lidí, je jen otázka času, kdy tam zruší Whitelist a OnlineMod a stane se z toho odpad, a u toho já být nechci. Proto jsem odešel. Teď hledám nové zázemí jelikož pod 6 letech hraní téhle hry ještě nechci skončit.


Nickname: Kangooos
Jméno: Jiří (příjmení říkám jen přátelům tak uvidíme jestli se ho dozvíte :) )
Věk: 19 let
Original: ANO
Studium: Student 3. ročníku oboru "Geodézie a Katastr Nemovitostí" na Průmyslové Stavební Škole v Ostravě
Zájmy: Hokej, Hudební nástroj, Přírodní vědy.


Rozhodnutí je jen na vás. Pokud tu něco chybí stačí napsat a já připíšu další údaje. Předem děkuji za odpověď.

Kangooos

Téma bylo zamčeno.
Více
9 měsíců 2 týdnů zpět #222 od Karlos
Karlos replied the topic: Úspěšné přihlášky
Další přihláška je od Kodeho. Upřímně, je napsaná katastrofálně, ale tehdy jsme trpěli vážným nedostatkej hráčů a tak jsme se rozhodli mu dát šanci a pozvali si ho na TS, kde jsme se trošku pobavili o věcech, které měla přihláška obsahovat, i o těch ostatních. Takže i když ve výsledku úspěšná, tak takhle ne!

Ahoj, Rád bych se přidal na TKJK server , Jsem členem tkjk a mám nakoukáno přes 300 hodin. A taky znám skoro všechny lidi co tam máte , můj nick ve hře je : Mr_LubanCZ . Jinak se jmenuji na twitchi Kodeman2cz c: Předem děkuji za odpověď

Přišlo mi to nějak malo jak sem napsal tak tady máš dodatek o mě : Převážně dělám s Redstonem , trochu umím PvP , rád stavím autofarmy . Dále rád dělám Minecraft obrázky ( Najdete je na mem twitteru: @kodemancz ) .

Téma bylo zamčeno.
Více
9 měsíců 2 týdnů zpět #223 od Karlos
Karlos replied the topic: Úspěšné přihlášky
Shakal se hodně rozepsal, bohužel jeho působení na serveru bylo nakonec ukončeno.

Ahoj Karlosi,


i když jsem se o to již jednou (neúspěšně) pokusil, za pokus mi to stojí znovu, i když mě možná znovu odmítnete.

Před pár dny nám Bossík, majitel serveru Origon, kde jsem doposud hrál oznámil, že Origon končí. Důvodem bylo hlavně to, že tam téměř nikdo nehrál. Hodně lidí začalo hrát jiné hry, nemělo čas, nebo to taky pár lidí (včetně mně) nebavilo, protože hrát samotný na prázdném serveru a ještě k tomu v tichu bez někoho na TSku je pro někoho nuda. Nějak jsme to tak už čekali, že se Origon rozpadne, protože za poslední dva měsíce tam opravdu hrál jen Bossík, občas já a možná ještě další jeden člověk. Já jsem ale společenský typ člověka, kterého nebaví hrát samotného někde na singlu, proto bych vás chtěl požádat, zda bych nemohl hrát u vás, na TKJK serveru.

Proč bych se k vám chtěl dostat jsem vám už řekl, teď je čas na to, abych vám také řekl, proč byste mně měli vzít. :-) Myslím, že jsem „mírumilovný“ skromný člověk co má rád zábavu. Rád si povídám s lidmi, takže i rád chodím na TSko. Jsem členem TKJK a rád chodím ke Smirovi na streamy, samozřejmě pokud mám čas a náladu. Dobře se znám např. s Patrikem, znám se ale i s Tebou, Sqwery a vlastně se všemi, co se někdy vyskytli u Smira na streamu. :-) Rád si popovídám nejen o MC apod. ale i o životě, o světě, zkrátka tak jak se baví normální lidi.

Co se staveb týče, nemyslím si že stavím nějaké super stavby, nechci ale zase o sobě říkat, že neumím stavět vůbec. Baví mě stavět taková netradiční skupina staveb - sakrální stavby. Mým velkým vzorem je např. Tádž Mahal, nebo Bábova svatyně. Hodně jsem také okouzlen islámskou architekturou. (To si prosím nevykládejte špatně jako většina lidí, co mě zná. Nejsem nijak nábožensky orientován, jen se mi líbí právě tato architektura a zajímají mě náboženství, nic víc.) Nebráním se ale ani medievalu, který se mi také moc líbí. Rád bych si též někdy postavil moderní město, které ale nechci tahat nikam na žádné survival servery.

Čas na hraní je také možná faktor, co by vás zajímal. Ten se odvíjí od školy, mé nálady a také mých rodičů. Já nejsem člověk, kterému jsou známky ukradené a tak když něco zkazím, tak se radši věnuji škole než zábavě. Málokdy mám ale takovou náladu, že se mi vyloženě nechce hrát. Vždy se snažím najít si čas každý den alespoň na 1-2 hodiny, kdy bych hrál. Doufám že to pochopíte.

Abych ještě něco dodal: Je mi 13 let. Ještě poměrně nedávno jsem provozoval soukromý server MetroMine, který se ale bohužel také na konci května 2016 rozpadl. Od července jsem hrál na Origonu. Pokud by vás zajímalo, od jaké MC hraji verze, odpovím vám jednoduše: já sám nevím. :-) Byla to nějaká 1.5, těžko říct, zda byla nejnovější. V tu dobu, kdy jsem MC začal hrát jsem o tom ještě neměl ani moc ponětí, že tam existují vůbec nějaké verze. Aktivně hraji od začátku roku 2013, tedy 4 roky.


Tak to je celé. Vím, nedokážu vám nabídnout vlastně nic jiného než jakýkoliv další člověk, ale i tak si myslím, že mé přijetí pro vás špatným krokem nebude. Připojuji k mailu pár obrázku toho, co si myslím že by se vám mohlo líbit, chci ale říct že tam není vše, co já stavím. Doufám, že se vám to bude líbit, že vás moje žádost osloví a že se mezi vás na TKJK server dostanu.

Odkaz k obrázkům: flic.kr/s/aHskR1kV8Y


Hezký zbytek dne,

Shakal

Téma bylo zamčeno.
Více
9 měsíců 2 týdnů zpět #224 od Karlos
Karlos replied the topic: Úspěšné přihlášky
A podobně jako Shakal na tom byl i Bossík.

Ahoj TKJK servere a hlavně Karlosi,

Ještě nedávno jsem vlastnil SMP server Origon,
ale ten se postupem času rozpadl jelikož zde nebyla skoro žádná aktivita a opravdu jsem poslední čas tám hrál pouze ja
a občas se připojil i Shakal.
Jsem typ člověka který si rád povída a věcech ze života a taky si občas dělam z věcí srandu.
Zkusil jsem si založit Single Svět ale bohužel tám mě to nebaví jelikož rád hraju s lidma a proto bych chtěl zkusit poslat
tuhle přihlášku.

Asi se ptáte proč by jste mě měli vzít mezi vaši komunitu.
Jsem typ člověka který se rád baví a komunikuje s lidmi. Na TKJK serveru hraje pár lidí se kterýma jsem si v minulosti docela hodně povídal a hlavně jsem se
u toho nasmáli.Mým vzorem ve hře Minecraft je docm77 a tím pádem si už asi myslíte že mě docela hodně baví práve s redstonem, ale tím neříkám že neumím stavět
Myslím si že když se mě chce tak umím postavit docela i pěkné stavby, ale taky hodně rád pomáhám na serverových projektech Tj. Spawn atp.
Také mě hodně baví kopat a tím nemyslím kopat jako v dolech (Neříkám že to mě nebaví), ale myslím to že třeba budeme kopat Witch Farmu, Wither Wipe atp.

A ted'ka něco o mně.
Je mi 14 let,
Minecraft hraju už cca 4 roky, od verze 1.4.7
Dříve jsem hrával módované servery ale pak jsem nějak zabloudil na Minecraft Vannila.
Tám jsem jako poprvé začal hrát historickou minihru Annihilation, ale postupem času mi to PVP nějak nešlo a já zjišt'oval že mně to už ani nebaví
No a takhle jsem se vlatně dostal k surivalu.
3 Roky jsem hrál za Warezacký účet, ale to mně nijak neomezovalo.
Postupem času jsem se dostal na Survival server ''Twitch Survival'', tám jsem hrál cca 1 rok.
T-S server se zrušil kvůli neaktivitě a já si postupem času založil svůj survival server.
Zde to tak nějak nedopadlo jelikož zde přestala být aktivita a mně to tak už nebavilo a vlastnit server kde nikdo nehraje je zbytečné a tak jsem ho zrušil.
Momentálně bych se rád dostal na TKJK server, protože bych chtěl zase být součástí dobré komunity.

Asi se ptáte na čas hraní.
Jsem schopen být aktivní denodenně, ale však vy víte jak ja na základce těžké určit jestli budete mít 2. den čas,
jelikož se pořád něco píše a já bych se tenhle půrok měl učit ještě lépe než ted', jelikož se tohle vysvědčení bude psát na školu kám pujdu.
Ale určitě jsem schopen 4x do týden na serveru být :-)
Zde přihazuju pár obrázků: imgur.com/a/oWqcE
Tohle je odemně asi všechno.

Doufám že se vám bude tahle přihláška líbit a že se mezi vaši skvělou komunitu dostanu.

Hezký zbytek dne, či večera BossUMada

Téma bylo zamčeno.
Více
9 měsíců 2 týdnů zpět #225 od Karlos
Karlos replied the topic: Úspěšné přihlášky
Izmaill je dalším mým spoluhráčem z MystiQu a hodně fajn člověk, který i rychle zapadnul.

Ahoj Karlosi,

už nějakou dobu (od rozpadu mystiqu, což je vlastně rok :D ) pokukuji očkem sem a tam po nějakém minecraft serveru, kde bych mohl zapustit kořeny, užít si zábavu a psychicky si odpočinout od ostatních záležitostí. TKJK dlouhodobě sleduji, a jsem přesvědčen, že lepší místo ke hraní asi nenajdu - navíc, když několik lidí zde hrajících znám z mystiqu :)

Bránila mně v tom především maturita (na kterou jsem se docela dost připravoval a nakonec i skvěle dopadla), a také to, že nevlastním originál MC účet. To však není problém - v případě, že bych byl přijat mezi Vás, konečně bych měl dobrý důvod k jeho zakoupení. Teď po maturitě mám mnohem více času hrát, takže bych nebyl mrtvý duch zabírající místo na whitelistu, kterých na mystiqu bylo docela dost.

Myslím si, že mě z mystiqu už docela znáš a víš, co jsem zač - ale určitě bych se měl představit i pro ostatní členy serveru, tedy: Charakterizoval bych se jako přátelský a nekonflitkní člověk (byť občas tvrdohlavý), který má rád výzvy. Nemám moc rád stereotyp, v minecraftu mám rád především funkční stavby, než stavby skvělého designu, ale funkčně k ničemu. A také přímo nesnáším bezdůvodné ničení krajiny - kolik beden hlíny jsem na mystiqu spotřeboval na zadělávání děr od creeperů, které tam nechali jiní hráči...

Díky za odevzu, ať bude jakákoliv :)
Izmaill

Téma bylo zamčeno.
  • tolikkk
  • Avatar uživatele tolikkk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
5 měsíců 6 dní zpět #248 od tolikkk
tolikkk replied the topic: Generic Tadacip|cheap online pharmacy |pay with mastercard,visa,ach,echeck
order cheap Tadacip in USA, pharmacy without a prescription ; order cheap generic Tadacip in UK/GB, without script pharmacy ; cheap price of Tadacip in Pakistan overnight online pharmacy ; order online cheap Tadacip in Denmark online consulation with no prescription ; cheapest price Tadacip in Pakistan without prescriptionWant to buy with Discount? CLICK HERE! <<<SAVE MONEY WITH US >>> tr.im/trustedpharmacy


RELATED TAGS:

purchase Tadacip in Denmark
cost Tadacip next day no prescription USA
cost Tadacip ups cod USA
where can i purchase Tadacip USA without prescription
Tadacip online USA pharmacy
get Tadacip online prescriptions with no membership
Tadacip money order
do you know how i can buy Tadacip with no prescription
Tadacip with no prescription USA
fda approved Tadacip online saturday delivery
Tadacip in USA
order cheapest Tadacip non prescription USA
Tadacip legal fda dea approved
online pharmacy Tadacip online cheap no rx
Tadacip no script next day delivery USA
drugs Tadacip fedex cod
Tadacip medication without rx
cost for Tadacip overnight cod no prescription
Tadacip no script next day delivery
discount price Tadacip online
Tadacip from canadian pharmacy no prescription
buy at low price Tadacip generic fedex no prescription
Tadacip online no prescription fedex USA in Ohio ;purchase generic Tadacip online at low cost USA ;pharmacy Tadacip in New Zealand ;purchase cheap online Tadacip in United States,
buying cheap Tadacip in argentina without prescription ;cheap pharmacy Tadacip available united states
order easy Tadacip in australia without prescription
orders Tadacipin Romania
Tadacip overnight without prescription
find generic Tadacipin Raleigh
i want with discount Tadacip with no perscription USA
best offer for Tadacip overnight delivery USA
drugs Tadacip in UK, ;where can i buy generic Tadacip overnight without prescription USA ;where to buy Tadacipin Alabama ;discount drugs Tadacip online at low cost USA
do you know how i can buy Tadacip online lowest prices USA ;discount pharmacy Tadacip online cheap no rx ;Tadacip USA no prescription needed
purchase online Tadacip in Philippines, ;cheapest place Tadacipin Birmingham ;cheap price for generic Tadacip in GB, ;cheap price for generic Tadacip on line purchase ;order cheap generic Tadacip in Philippines
cheap pharmacy Tadacip in Canada,
safe order Tadacip in Ireland, //discount generic Tadacip in France ;;order online generic Tadacip in GB, ;cost for Tadacip in Luxembourg ;can i purchase generic Tadacip in Sweden
where to buy Tadacip in Canada, ;low prices for generic Tadacip in Italia, ;where to buy Tadacip in USA, ;where to get Tadacip in UK, ;drugs Tadacip in UK, ;
purchase Tadacip in Portugal
cheap and easy Tadacip in Czech Republic
where to buy legitimate Tadacip in New Zealand,

bappeda.acehutara.go.id/index.php/forum/...sh-on-delivery#41787
www.olsononlinesystems.com/respforums/viewtopic.php?f=3&t=18480
www.hyipinvestblog.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=213861
www.konkomp.pl/zse/viewtopic.php?f=3&t=37155
Téma bylo zamčeno.
Vygenerováno za 0.554 sekund